Ilustrační obrázek: Tondach

Tondach - pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly - od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.

Ilustrační obrázek: Bramac

Bramac - nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách: Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus a Bobrovku.

Ilustrační obrázek: KM Beta

KM Beta - betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).

Ilustrační obrázek: IKO

IKO - v současné době bouřlivého rozvoje používání této střešní krytiny v naší zemi není možné si nevšimnout mnoha střech rodinných domků, chatek, zahradních altánů i honosných a okázalých sídel firem a institucí pokrytých různobarevnými šindeli, které tak zpestřují okolí mnohdy jednotvárné a beztvaré střechy.

Ilustrační obrázek: Cembrit

Cembrit - je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

Ilustrační obrázek: Prefa

Hliníková střešní krytina. V oblastech s extrémními povětrnostními podmínkami se projektují spíše střechy s nízkým sklonem, které poskytují větru menší nárazovou plochu. PREFA se dá pokládat již od sklonu 12°, zatímco většina jiných krytin vyžaduje sklon střechy min.20°.

Ilustrační obrázek: IKO

Šindel dvouvrstvá, laminovaná lehká střešní krytina. Nejvíce používaná. Vysoce kvalitní bitumenové šindele na skelné vložce. Vhodné pro většinu střech.

Ilustrační obrázek: Fatra

PVC folie pro použití jak na ploché střechy - střešní folie, tak na balkony a terasy - pochůzná folie, která je velice žádaná namísto dlažby.